Bursa’nın tatlıcılarından sağlıkçılarımıza sürpriz

DAĞDER HABER
0 0

Uzun süredir virüsle mücadele eden sağlıkçılarımıza destek olmak isteyen Bursa’nın tatlıcılarından sürpriz.

Bursa Tatlıcılar Pastacılar Süt Ve Süt Ürünleri Şekerciler Esnaf Odası, özveriyle canlarını hiçe sayarak koronayla mücadele eden sağlıkçıları unutmadı.

24 tepsi baklavayı Çekirge Devlet Hastanesi yemekhanesine teslim eden yetkililer, sağlıkçılar için ne yapılsa az olduğunu dile getirdi.

Bursa Tatlıcılar Pastacılar Süt Ve Süt Ürünleri Şekerciler Esnaf Odası Başkanı Necip Daş, “Emniyet güçlerinden, sağlık çalışanlarına kadar herkes Türkiye’deki vatandaşlar için canlarını hiçe sayıyorlar. İnşallah yaptığımız bu hareket hayırlara vesile olsun. Onlara ne yapsak azdır. Ailelerin birbirinden uzak durduğu dönemde sağlık çalışanları vatandaşların sağlığı için 24 saat mücadele ediyorlar. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

BESOB Başkanı Arif Tak, “Sağlıkçılar şu anda önemli görevler sunuyorlar. Teşekkür mahiyetinde böyle bir takdim oldu. Umarım diğer odalarımıza da örnek olur. Herkesten Allah razı olsun” dedi.

Hastane yönetimi de verdikleri desteklerden dolayı her kuruma ayrı ayrı teşekkür etti.

Kaynak: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursa'da kaçak yapılar tek tek yıkılıyor

Osmangazi Belediyesi, ilçedeki ruhsatsız yapıları tespit ederek tek tek yıkıyor.  Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, son olarak Soğukpınar Mahallesi’nde kaçak olarak inşa edildiği belirlenen bir evi yıktı. Ruhsatsız olduğu belirlenip hakkında yıkım kararı alınan evin yıkımı için sabah erken saatlerde mahalleye giden ekipler, iş makinesi ile yapıyı yıkarak kullanılamaz hale getirdi. […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/