CHP’den Aydın’daki gazetecilere geçmiş olsun mesajı

DAĞDER HABER
0 0

Aydın’da haber takibi dolayısıyla Adliye önünde saldırıya uğrayan gazetecilerle ilgili CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Arif KUNUR / AYDIN LIFE

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, gazetecilere yönelik bu tür eylemin anayasal basın özgürlüğüne yönelik bir saldırı olduğunu ifade ederek, Aydın Adliyesi’nde görevleri sırasında saldırıya uğrayan gazeteciler Kıymet Sarıyıldız ve Murat Uçkaç’a ‘geçmiş olsun’ dileklerimi iletti. Kamu hizmeti yaparak, halkın haber alma hak ve özgürlüğü için çalışan gazeteci arkadaşlara yönelik bu eylem basın özgürlüğüne yönelik bir saldırı olduğunu kaydeden CHP’li Milletvekili Bülbül, “Bu saldırıyı yapanları kınıyor ve saldırganlar hakkında gerekli ceza soruşturması ile dava açılarak cezalandırılmasını diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ardahan Valisi'nden şehit ailesine ziyaret 

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Sakarya’da görevi başında geçirdiği trafik kazasında şehit olan Polis Memuru Hakkı Çelik’in Ardahan’daki ağabeyini evinde ziyaret etti. ARDAHAN (İGFA) – Ardahan Valisi Hüseyin Öner, eşi Zehra Mine Öner ile birlikte şehit polis memuru Hakkı Çelik’in Halilefendi Mahallesi’nde ikamet eden ağabeyi İsmail Çelik’i evinde ziyaret etti.  Aile […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/