Kayserispor’da Petrescu resmi sözleşme imzaladı

DAĞDER HABER
0 0

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor’da Samet Aybaba’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Rumen teknik adam Dan Petrescu getirildi. Petrescu, 1,5+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Hes Kablo Kayserispor’un yeni teknik direktörü Dan Petrescu’nun imza töreninde konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “İki haftadır aldığımız 6 puan yüzümüzü güldürdü. Uğur hocamızın da alnından öpüyorum. Berna Başkanımıza, Petrescu hocamıza ve takımımıza güveniyoruz. Ülkemize ve şehrimize hoş geldiniz. Bu şehir her zaman zoru başarmıştır. Gaziantep maçında da inşallah 3 puanı alacağız” dedi.

Bu arada Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ise, iki haftada takıma 6 puan kazandıran Gençlik Geliştirme Sorumlusu Uğur Kulaksız’ın A takımda teknik heyette olacağını söylerken,  Rumen teknik adam Petrescu ise çok mutlu ve heyecanlı olduğunu belirtti. Petrescu, zor bir görev için Kayseri’ye geldiğini, en çok risk altında olan kişi olduğunu ve riski sevdiğini söyledi.

Konuşmaların ardından tecrübeli teknik direktör Petrescu, sarı kırmızılı takım ile 1.5+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sivas Gürün'de göletler buz tuttu

Sivas’ın Gürün ilçesinde gündüzleri yaz havası yaşanırken, geceleri soğuk geçmesi nedeniyle bölgede bulunan göletler buz tuttu. Vatandaşlar, test için buz tutan için göletin üzerinde fotoğraf çektirdi. Kış aylarının zor geçtiği Sivas’ta Ocak ayı içerisinde olunmasına rağmen hava sıcaklıkları gündüzleri 5 dereceyi buluyor. Gürün’e bağlı Sarıca ve İncesu köylerinde de gündüzleri […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/