Aksaraylılar ‘Mikrofon Sende’ ile moral bulacak

DAĞDER HABER
0 0

Aksaray’da pandemi sürecinin oluşturduğu psikolojik etkiyi azaltmak amacıyla “Mikrofon Sende” adlı ses yarışması düzenlenecek.

Aksaray Belediyesi, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 salgının insanüstünde kurduğu psikolojik etkiyi azaltıp, moral olması ve sanat camiasına yeni yetenekler kazandırmak için “Mikrofon Sende” adlı ses yarışması düzenledi. Sürpriz hediyelerin verileceği yarışmaya katılmak için yaş sınırlanması bulunmuyor. Seslendirilecek şarkıların 1 dakikalık süreyi geçmeyeceği videoların herhangi bir enstrüman eşliğinde veya solo halinde olabileceği belirtilirken, videoların 20 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında mikrofonsende@aksaray.bel.tr adresine gönderebileceği duyuruldu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siirt'te mahsur kalan keçiyi AFAD kurtardı

Siirt’te kayalıklarda mahsur kalan keçi itfaiye, AFAD ve jandarma ekiplerince kurtarıldı. Siirt’te kayalıklarda mahsur kalan keçi itfaiye, AFAD ve jandarma ekiplerince kurtarıldı. Edinilen bilgilere göre, Siirt’in Tillo ilçesine bağlı Hatrant köyünde Abdulaziz Gezen’e ait keçi dağ yamacında mahsur kaldı. Gezen, itfaiye, AFAD ve jandarma ekiplerine keçisinin kayalıklarda mahsur kaldığını bildirdi. […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/