Erzincan Valisi Kızılay’la ihtiyaçları giderdi

DAĞDER HABER
0 0

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Kızılay gönüllüleri ile kentsel dönüşüm bölgesinde ikamet eden ailelere konserve ulaştırdı.

ERZİNCAN (İGFA) – Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirler kapsamında Türk Kızılayı Erzincan Şubesi, çalışanları ve gönüllüleriyle birlikte kentsel dönüşüm bölgesinde ikamet eden ailelere destek oluyor. Kızılay Mahallesi’ni ziyaret eden Vali Mehmet Makas ve beraberindeki Türk Kızılayı Erzincan Şube Başkanı Volkan Burak Mumcu, Kızılay çalışanları ve gönüllüleri kapı kapı dolaşarak, vatandaşlara Kızılay’ın konserve kavurmasından dağıttı. 

Vali Makas, ziyaretlerinde kapısını çaldığı Kızılay Mahallesi sakinleriyle sohbet ederek, istek ve taleplerini de dinledi.

Vali Mehmet Makas, Koronavirüs (COVID-19) salgını süresince vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarının karşılanması ve salgından en az şekilde etkilenmesi için her türlü tedbiri alma gayretinde olduklarını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Batman Belediyesi'nden proje toplantıları

Batman Valisi Hulusi Şahin, belediyenin 2021 yılında gerçekleştireceği projelerin uygulama planı ve takvimi konusunda birim müdürlerine talimat verdi. Seyithan ÇETİN (Sonsöz Gazetesi) Batman Belediye başkan yardımcıları Adnan Yürük, Ali Osman Bilgili, Muzaffer Özkan ve birim müdürleriyle Meclis Salonu’nda bir araya gelen Vali Hulusi Şahin, 2021 yılı içerisinde Batman Belediyesi’nin kent […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/