Batman Petrolspor Antalya’da güç depoluyor

DAĞDER HABER
0 0

Devre arası kamp çalışmalarını Antalya’nın Belek ilçesinde yapan Petrolspor, Teknik Direktör Hakan Hayati Karaca nezaretinde güç depoluyor.

Seyithan ÇETİN  (Sonsöz Gazetesi)
Kampa 21 futbolcu ile başladıklarını belirten Batman Petrolspor Basın Sözcüsü Orhan Güzel, Kadir Bilimler ile Evren Kilarcı’nın takımdan ayrıldığını belirtirken, Umut Aslan, Talha Aydemir ve Enes Özer ile anlaştıklarını söyledi.

 

Kampın 21 Ocak tarihine kadar devam edeceğini belirten Güzel, “18 ve 20 Ocak tarihlerinde 2 hazırlık maçı yapacağız. Federasyon takım kadrolarını pandemiden dolayı 30’a çıkardı. 5-6 futbolcu daha transfer etmek istiyoruz.  Kulüpleri ile anlaşma sağlandığı taktirde o futbolcuları da renklerimize bağlayacağız. Taraftarlarımız emin olsunlar ki bu takımın başarılı olması için yönetim ve teknik heyetimiz gece gündüz çalışıyor” ifadelerini kullandı.
Sakatlığı devam eden Aykut Sevim, Rıfat Can, Berkant ve Nesip kampa katılmazken, TPAO tesislerinde masör nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İhracatçılara Rusya ve Ukrayna çağrısı

Türkiye’nin Rusya ve Ukrayna’ya ihracatı pandemiye rağmen yüzde 3 artış gösterdi. 2020’nin Ocak-Kasım döneminde 5,9 milyar dolara ulaştı. Mark Multimodal Genel Müdürü Onur Güvenler, “Türkiye bu iki ülkeye yıllık ihracatını 3 katı olan 15 milyar dolar düzeyine çıkarabilir” diye konuştu. BURSA (İGFA) – Pandemi sürecinde ihracattaki kaybı telafi etmeye çalışan […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/