Harmancık’taki hayal gerçeğe dönüşüyor

DAĞDER HABER
0 0

2018 yılında Harmancık’ta gerçekleştirdiğimiz DAĞDER 2. Gençlik ve Spor Şöleni’nde de gündeme gelen yüzme havuzu ve spor alanlarıyla ilgili sevindirici bir gelişme yaşandı. Harmancık’a çok amaçlı spor sahalarının temelleri atıldı.

Harmancık Belediye Başkanı Yılmaz Ataş, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na sundukları projenin onaylanmasıyla birlikte spor tesislerinin temellerinin atıldığını belirtti. Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçedeki çalışmalarına devam ederken, diğer yandan hizmetlerini sürdürdüklerini belirten Başkan Ataş, çok amaçlı spor tesisinde basketbol, voleybol, ayak tenisi ve badminton gibi spor branşlarının da olacağını ifade etti. Başkan Ataş ayrıca, önümüzdeki günlerde yüzme havuzunun da temelini atacaklarını kaydetti.

Bizler de bu önemli yatırımı tebrik ediyor il müdürlüğü döneminde de yöremizin ve derneğimizin faaliyetlerine destek olan Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Süleyman Şahin’e bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Burası Gökçeler Rakım: 638

“Gökçeler Mahallesi/Rakım 638” diye paylaştı Harmancık Kaymakamı Yasin Şahin… Hemşehrilerimizin sorunlarını yerinde görmek ve gıda paketi ihtiyaçlarını temin etmek için Gökçeler ve Karaca köylerimize giderek destek oldu.Harmancık ilçemizde salgın sürecinde tedbirlerin alınması ve kurallara riayet eden vatandaşlarımızın olması bizleri de sevindiriyor. Okunma: 827

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/