Malatya Kent Konseyi’nden engelli ailelerine destek

DAĞDER HABER
0 0

Malatya Kent Konseyi bünyesindeki Engelliler Çalışma Grubu yapılan çalışmalar neticesinde ihtiyaç sahibi engelli ailelerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

MALATYA (İGFA) – Malatya’da yapılan saha araştırması kapsamında maddi durumu iyi olmayan 200 aileye Esenlik ve Kızılay Malatya Şubesi tarafından gıda paketi desteği verildi. Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu’nun çalışmalarına 3 Aralık Engelsiz Yaşam Derneği de katkıda bulundu. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Abdulkadir Artan ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu, Melekbaba Mahallesi’nde bulunan Gürbüz ailesini ziyaret etti.  Söz konusu ziyaret kapsamında Gürbüz ailesinin öğrencileri için uzaktan eğitime destek olmak üzere Belediye Başkanı Selahattin Gürkan tarafından tablet ve çeşitli hediyeler verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mardin 250 ton 'yerli altın' ihraç etti

Mardin’in ‘yerli altın’ı olarak bilinen ve sadece Zınnar bölgesinde yetişen Bıttım bu yıl yapılan hasatta 250 ton ürün elde edildi. ŞEHMUS EDİS (MARDİN HABER) Zınnar bölgesinde bu yıl ekim ayında yapılan hasatta elde edilen 250 ton Bıttım’ın ilk siparişini Araplar verdi. Başta Irak olmak üzere Dubai, Kuveyt ve Katar’a 20 […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/