Ardahanlı öğrencilere trafik eğitimi

DAĞDER HABER
0 0

​​​​​​​Ardahan İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik ekipleri tarafından  117 öğrenciye, EBA üzerinden trafik kuralları eğitimi verildi.

ARDAHAN (İGFA) – Ardahan İl Jandarma Komutanlığı trafik TİM’leri, Koronavirüs tedbirleri kapsamında EBA ve Zoom üzerinden öğrencilere trafik eğitimi verdi. Eğitimlere Yanlızçam Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, Şehit Er İnan Akçam Ortaokulu, Sulakyurt 100. Yıl Ortaokulu ve Cemal Zekiye Vatan Ortaokulundan toplam 117 öğrenci katılım sağladı.

EBA ve Zoom üzerinden gerçekleştirilen eğitiminde trafik bilinci oluşturmak için ilk ve ortaokul öğrencilerine trafik kuralları, işaret levhalarının tanıtımı, yaya geçidi ve okul servis araçlarının kullanımı, COVID-19’a karşı alınacak tedbirler kapsamında sosyal mesafenin korunması, maske kullanımı ve hijyen ile sokağa çıkma kısıtlamaları hakkında bilgiler verildi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kilis'te kar teyakkuzu

Kilis’te beklenen kar yağışının olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için ekipler hazırlığını tamamladı. KİLİS (İGFA) – Kilis Valiliği ve Meteoroloji İl Müdürlüğü’nün hava tahmin raporlarına göre beklenen kar yağışı için karayolları ekipleri, Kilis’te alarm durumuna geçti. Ekipler her an yağacak ve bastıracak olan kar için çalışmalarını tamamladı.   Okunma: 223

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/