Kayseri Melikgazi’den sonm teknoloji karla mücadele

DAĞDER HABER
0 0

Melikgazi Belediyesi karla mücadelede teknolojinin olanaklarını kullanarak kar temizleme taleplerini canlı olarak ısı haritasına aktaran yeni bir sistem geliştirdi.

KAYSERİ (İGFA) – Geliştirilen harita ile kış mevsiminde karla mücadele çalışmalarında etkin mücadele vereceklerini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, vatandaşların taleplerin canlı olarak ısı haritasına aktarıldığını kaydederken, “Bu sayede hem sahadaki personelimizin talebin yerine intikal etmesi kolay oluyor hem de merkezdeki koordinasyon merkezi Melikgazi’nin hangi noktalarında daha yoğun bir karla mücadele başvurusu var kolaylıkla görebiliyor. Yani araç takip sistemindeki araçları anında yönlendirerek problemin çözümde fark yaratıyorlar. Melikgazi bölgesinde karla mücadele istenen bölgeler kırmızı olanlar yoğunluk belirtir.  Yani temizlenmesi gereken müdahale yerleri kırmızı renkte olarak beliriyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

AK Parti Mardin'de kongre gerçekleşti

AK Parti Mardin 7.Olağan İl Kongresi, Artuklu Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti. MARDİN (İGFA) – AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, kongrenin açılış konuşmasında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Kılıç’ın ardından kürsüye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hayati Yazıcı ise eski ve yeni Türkiye’nin duruşu […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/