Kilis’te MHP’liler teşkilat yemeğinde buluştu

0 0

MHP Kilis İl Başkanlığı düzenlediği teşkilat yemeğinde partililerle bir araya geldi.

KİLİS (İGFA) – Kilis’te parti teşkilatında revizyona giderek yeni yönetimini oluşturan MHP İl Başkanlığı, düzenlediği dayanışma yemeğinde partililerle bir araya geldi. MHP Kilis İl Başkanı Mustafa Demir’in ev sahipliğinde Ufuk Düğün Salonu’nda düzenlenen teşkilat yemeğine, MHP Kilis Merkez İlçe Başkanı İbrahim Halil Yılmaz, MHP Kadın Kolları Başkanı Meltem Aşir, MHP Musabeyli İlçe Başkanı Hasan Polat, MHP Elbeyli İlçe Başkanı İsmet Doğan, MHP Polateli İlçe Başkanı Ali Özçelik, MHP Genel Meclis Üyeleri, MHP Belediye Meclis Üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

MHP Kilis İl Başkanı Mustafa Demir, yeni dönemin teşkilata başarılı zaferler getirmesini diledi. Amaçlarının birlik ve beraberliği pekiştirmek olduğunu kaydeden Başkan Demir,  “Bu birlik ve beraberliğimizi genelde aylık olarak parti binamızda yapıyoruz. Bu kez böyle yemekli olarak yapmayı düşünerek, ilkini gerçekleştirdik. Daim olmak ile hep beraber birlik ve beraberlik içinde olmamız dileğiyle Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Bir çok seçimlerden zaferlerle ayrılacağız. Bizler MHP olarak büyük bir aileyiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursa Tıp Fakültesi Türkiye'ye örnek oluyor

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Tıp Fakültesi bünyesinde kurulan ve Türkiye’de ilk olan “İyi Hekimlik Uygulamaları ve Simülasyon Merkezi”, tıp eğitimi alanında model oldu. Birçok tıp fakültesi yüksek teknoloji ve altyapıyla kurulan BUÜ Simülasyon Merkezi’ni örnek alarak kendi Simülasyon Merkezi’ni kuruyor. BURSA (İGFA) – Yeni bir projeyi daha hayata geçiren Bursa […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/