Başkan Zolan: “Ortak paydamız Denizli’ye hizmet”

DAĞDER HABER
0 0

Denizli’de yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeni yılda da ortak payda olan Denizli’ye hizmet noktasında meclis üyeleriyle birlikte çalışma yapmayı sürdüreceklerini söyledi.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2021 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.  Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıda yeni yıla ilişkin dilek ve temennilerde bulunan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “2020 yılında güzel çalışmalar yaptık. Bizim ortak paydamız Denizli ve bu şehir hepimizin. İnşallah şehrin menfaatlerinde buluşmak noktasında çalışmalarımız bu yıl da uyumlu bir şekilde hizmet noktasında sürer” dedi. Göreve geldikleri günden bu yana önemli çalışmaya imza attıklarını kaydeden Başkan Zolan, meclis üyelerine katkılarından ötürü teşekkür etti. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kilis'te MHP'lilerden taksicilere ziyaret

MHP Kilis İl Başkanı Mustafa Demir ve yönetim kurulu üyeleri, taksi duraklarını ziyaret ederek taksicilerin sorun, şikayet ve taleplerini yerinde dinledi. KİLİS (İGFA) – MHP Kilis İl Başkanı Mustafa Demir, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Halil Yılmaz ve partililerle birlikte kentte faaliyet gösteren taksici esnafının bir bölümünü ziyaret etti. Kilis’teki Ayyıldız, […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/