Kayseri Melikgazi Belediyesi’nden vekillere brifing

DAĞDER HABER
0 0

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu kendilerini ziyaret eden AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis ve İYİ Parti Kayseri milletvekili Dursun Ataş’a 2020 yılında ilçede yapılan yatırım ve hizmetler hakkında bilgi verdi.

KAYSERİ (İGFA) – Görsel sunum eşliğinde milletvekillerine 2020 yılında yapılan hizmetleri anlatan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2020 yılında okuldan camiye, sağlık merkezlerinden, sosyal tesislere kadar birçok yatırımın hayata geçtiğini hatırlattı.

Pandemi yılı olmasına rağmen rekorlarla dolu bir yıl yaşadıklarını kaydeden Palancıoğlu, “1 yılda 170 kilometre asfalt serdik, 70 bin adet 15 ila 50 yaş arası ağaçlar diktik. 100 parkımızı tüm mahallelerimize yaparak, en çok da çocukları sevindirdik. Melikgazi olarak toplumda her kesime yönelik projeler üretiyor, hizmetlerimizi vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda yapıyoruz. Yatırımlarımız yeni yılda da artarak devam edecek” diye konuştu.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Herkes memleketinde yaşasaydı...

TÜİK’in Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’ne göre, herkes kendi memleketinde yaşasaydı Bursa’nın nüfusu 1.826.285 kişi olurdu. 3 milyon 56 bin 120 kişilik nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık dördüncü ili olan Bursa, herkes kendi memleketinde yaşasaydı en kalabalık 10’uncu il olurdu. BURSA (İGFA) – DrDataStats’ta yer alan bilgilere göre, iç göç Türkiye’nin […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/