Atilla Ödünç BALKANTÜRKSİAD’da kadınlarla buluştu

DAĞDER HABER
0 0

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi ve Türkiye-Zambiya Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Atilla Ödünç, Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) kadın üyeleriyle dernek binasında bir araya gelerek, sektörlerinde yaşadıkları sorunları dinledi.

BURSA (İGFA) – Pandemi döneminde üyelerinin yaşadıkları sorunlara çözüm bulma ve üyelerinin arasındaki sinerjiyi artırmak için çalışan BALKANTÜRKSİAD Başkanı Berat Tunakan ve Dernek yönetimi bu kapsamda AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç’ü kadın üyeleriyle buluşturdu. Üyeler pandemi döneminde yaşadıkları sektörel sorunlarını Vekil Ödünç’e aktarma şansı buldu.

 BALKANTÜRKSİAD Dernek binasında gerçekleştirilen toplantıda; AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları  Fatih Şakir ile Süleyman İnan, Yönetim Kurulu Üyeleri Seçil Bulcan Ülküt, Dilara Arslan, Makbule Çetin,  BALNET 3 Başkanı Derya Bulut, BALNET 2 Koordinatörü Emel Pekcan, BALNET 2 Üyesi Özlem Kocacıklı ve BALNET 1 Üyesi Ayşe Ödünç hazır bulundu.

 Toplantıda kadın üyelerinin sorunlarını dinleyen ve notlar alan AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de pandemiden bazı sektörlerin daha çok etkilendiğini belirterek, iş yerlerinin kademeli olarak açılması taraftarı olduğunu söyledi.

 “MİNİA BALKANTÜRK AÇIK HAVA MÜZESİ İNANDIĞIMIZ BİR HAYALDİ”

MİNİA BALKANTÜRK Açık Hava Müzesi’bir hayal olduğunu kaydeden AK Parti Bursa Milletvekili Ödünç,  “MİNİA BALKANTÜRK Açık Hava Müzesi başlangıçta hayaldi.  Biz, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanına anlattık ve izah ettik.  Bizim inandığımız bir hayaldi, öyle olunca onları da inandırdık” ifadelerini kullandı.

“PANDEMİYE RAĞMEN AİLEMİZ BÜYÜYOR”        

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan, kadın üye sayılarının 70’e çıktığının altını çizerken, pandemiye rağmen derneğe 40 yeni üye eklendiğini ve giderek daha büyük bir aile olduklarını söyledi.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kızılay'dan online doktor hizmeti

Türk Kızılayı’ndan almış olduğu güç ve sahip olduğu deneyim ile Kayseri, Konya ve İstanbul Kartal, Maltepe ve Bakırköy ilçelerinde bulunan hastane ve tıp merkezleriyle halka uzun yıllardır sağlık hizmeti sunan Kızılay Sağlık Grubu hastanelerinde ve tıp merkezlerinde görev yapan doktorlar ile hastaları BulutKlinik’in sağladığı altyapı ile bir araya getirecek. BURSA […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/