Osman Zolan: “Denizli diğer illeri imrendiriyor”

DAĞDER HABER
0 0

Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ve yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Zolan, şehrin geldiği noktaya birçok kentin imrenerek baktığını söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ve yönetimini kabul etti. Kısa süre önce hayatını kaybeden Dernek Başkanı Adnan Kuloğlu’na Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı dileyen Zolan, muhtarlığın çok zor bir iş olduğunu kaydederken, “Mahallelerin en yetkilisi muhtarlardır ve her sıkıntıda sizlerin kapınız çalınır. Bizim elimiz, kolumuz, gözümüz ve kulağımızsınız.  Bizler de sizlerin gayreti ile sıkıntıları, talepleri yerine getirmek için gayret gösteriyoruz” dedi.

Denizli’nin geldiği noktaya birçok şehrin imrenerek baktığını anlatan Başkan Zolan, bu şehirdeki huzuru, mutluluğu hakim kılmak, aynı zamanda güzellikleri artırarak, vatandaşın sıkıntısını azaltarak yola devam ettiklerini ifade etti.

Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ise, Denizli için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirterek, destekleri için Başkan Zolan’a teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kızılay Malatya 100 personel alacak

Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu, Vagon Onarım Fabrikası yerine yapılan yatırımlar kapsamında 100 personel istihdam edileceğini söyledi. Malatya (İGF)- 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Malatya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu, MGC Başkanı Vahap Güner ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Soylu, “Kızılay […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/