Kayseri Melikgazi’de Başkan karlı sahaya indi

DAĞDER HABER
0 0

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri’de akşam saatlerinde başlayan kar yağışı ile ilgili belediye ekiplerinin hazır kıta görev başında olduğunu ve ilçede etkin bir karla mücadele çalışması yapıldığını söyledi.

Kayseri(İGFA)- Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde Belediye Başkan Dr. Palancıoğlu kar yağışı sonrası Kıranardı Mahallesi’nde karla mücadele ekiplerinin çalışmasına katılarak yolların durumunu inceledi.

İlçede karla mücadele çalışması için Melikgazi’de gerekli tedbirlerin alındığını söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, belediye olarak yoğun kar ve buzlanmaya karşı çalışma yapıldığını kaydederek, “Melikgazi’de ilk defa karla mücadele için özel olarak modifiye edilmiş 4×4’ler ve tuzlama araçlarımızla Kıranardı Meydanı’nda temizleme çalışmaları gerçekleştirdik. Eğimli yollar ile kış turizm merkezi Erciyes Dağı yolunda greyder ile tuz serpme araçlarımız ve tuzlama ekiplerimiz de hazır olacak. Kış şartlarında ulaşımın güvenli ve seri olması amacı ile kasım ayında planlama yapıldı” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

DEVA Partisi Didim'de yapılanıyor

Demokrasi ve Atılım Partisi(DEVA) Didim İlçe Kurucu Başkanı Hüseyin Anıl Genç, teşkilatlanma sürecinin startını verdiklerini dile getirdi. Aydın(İGFA)- DEVA Partisi Aydın İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker’in teklifi ve genel merkezin onayı ile partinin Didim kurucu ilçe başkanı olarak görevlendirildiğini kaydeden Hüseyin Anıl Genç, 24 Aralık’tan itibaren yoğun bir mesai harcayarak, […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/