Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi vatandaşın mağduriyetini giderdi

DAĞDER HABER
0 0

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde meydana gelen yangında evinin çatısı yanan vatandaşın mağduriyeti Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından giderildi.

KAHRAMANMARAŞ (İGFA) – Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ağabeyli Mahallesi Ortaköy Sokak’ta evinin çatısı yanarak küle dönen Yaşar Üzüm’ün mağduriyetinin giderildiğini açıkladı. Belediye, geçimini hayvancılıktan sağlayan Üzüm’ün kış aylarında mağdur olmaması adına evin çatısını Başkan Okay’ın talimatıyla onararak vatandaşa teslim etti.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Oky, her şartta ve koşulda vatandaşın yanında olduklarını belirterek, devletin şefkatli elinin her zaman vatandaşın üzerinde olacağını söyledi. Ağabeyli mahallemizde yaşanan yangın olayında vatandaşımızın mağdur olmaması adına ekiplere gerekli talimatı verdiklerini söyleyerek, “Rabbim vatandaşlarımızı, memleketimizi ve ülkemizi her türlü felaketten muhafaza eylesin. Bizler elimizden geldiği kadarıyla her türlü şartta ve koşulda vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Marmaris Ayaz Bebek için müjde bekliyor

Muğla’nın Marmaris ilçesinin en sevimli simgesi haline gelen Ayaz Bebek’in sağlığına kavuşabilmesi için Ankara’dan gelecek müjdeli haber bekleniyor Arzu SARITAŞ/Marmaris Yenisayfa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, bilim kurullarının onaylaması halinde  SMA’lı çocukların her türlü  tedaviye erişim imkanı sağlanması yönünde talimatı vermesi, bebeklerinin sağlığına kavuşmasını bekleyen aileleri ümitlendirdi. Anne babaların gözü, kulağı […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/