Gelecek Parti Mardin’de Ahmet Davutoğlu heyecanı

DAĞDER HABER
0 0

Gelecek Partisi Mardin İl Kongresi Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla yapılacak.

Mardin(İGFA)- İlk Olağan Kongresi’ni 1 Kasım’da gerçekleştiren ve şu ana kadar 45 il ve 250 ilçede yönetimlerini belirleyen Gelecek Partisi kongrelerini tüm hızıyla yapmaya devam ediyor.

Gelecek Partisi Mardin İl Kongresi’ni bugün Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirecek. 

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ, kentte partiye yoğun bir ilgi olduğunu vurguladı. Pandemi koşulları nedeniyle ötelenen il kongresinin bugüne sarktığını açıklayan Yücedağ, “Genel Başkanımızı Mardin’de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Gelecek Partisi Mardin İl Kongresi, saat 14:00’de Yay Grand Otel’de gerçekleştirilecek. Kongreden sonra Ahmet Davutoğlu ilçeleri ziyaret ederek, vatandaşlar ve esnafla bir araya geleceği ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Didim Rumelili Romanlardan Erman Toroğlu'na suç duyurusu

Aydın’da Didim Rumelili Romanlar Derneği eski futbol hakemi olan televizyon yorumcusu Erman Toroğlu hakkında kullandığı ifadeler nedeniyle suç duyurusunda bulundu. Aydın(İGFA)- Didim Rumelili Romanlar Derneği Başkanı Şahin Doğu, yorumcu Erman Toroğlu’nun televizyon programında yaptığı açıklamalarla Roman vatandaşları aşağılayıcı ve ayrımcı yorumlarda bulunduğunu ifade etti. Kendilerinin bu vatanın bireyleri ve toplumun […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/