Batman JASAT görev başında

DAĞDER HABER
0 0

Batman İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürlüğü Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT), 2020 yılında il genelinde 44 olaya müdahale etti.

Seyithan Çetin – Sonsöz Gazetesi
Jandarma Suç Araştırma Timleri(JASAT), müdahale ettiği 44 olayda 56 şahsı yargıya teslim etti. Jandarma Suç Araştırma Timleri, bu olaylarda 35 adet büyükbaş hayvan, 42 adet küçükbaş hayvan, 1.400 m. enerji nakil kablosu, 24 adet baz istasyonlarında kullanılan büyük akü, 4 adet jeneratör, 5 adet su motoru, 76 adet arı kovanı, 7 adet cep telefonu. 3 adet motosiklet ve değeri l milyon TL’yi ziynet eşyası/nakit parayı, sahiplerine teslim etti. Çalışmalarda, toplam cezası 39 yıl 3 ay olan ve yıllardır aranan 10 şahıs, cezaevine teslim edildi.

KOM EKİPLERİNE DE DESTEK

Batman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Ekiplerine destek veren JASAT, son dönemde 5 olaya müdahale etti, bu olaylarda 1.850 gr kubar esrar, 28 gr metamfetamin ve 2 adet ruhsatsız tabancaya el koydu. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Didim ulaşımında 'tarihi' yanlış

Her yıl yaz aylarında yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bir çok misafire ev sahipliği yapan Milet Müzesi’ne giden yol Didim-Söke yolunda Balat mevkiinde yer alıyor olması, müzeye ulaşımı zorlaştırıyor. Didim POSTASI Dağlarından yağ ovalarından bal akan, Egenin incisi Aydın. Tüm ilçelerinde ayrı bir tarih dokusuna sahip Aydın, dünyaca […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/