Aydın 7 Eylül Gençlikspor Kulübü’nden ABGC’ye Ziyaret

DAĞDER HABER
0 0

TFF Kadınlar 2.Lig’de mücadele eden Aydın temsilcisi 7 Eylül Gençlikspor Kulübü Başkanı Mustafa Yılmaz, yönetim kurulu üyesi Eda Baykal ile Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan’ı ziyarette bulundu.

Melek GÜRBÜZ (AYDIN MAGAZİN)
7 Eylül Gençlikspor Kulübü Başkanı Mustafa Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı ziyarette, ilde görev yapan tüm basın mensuplarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kulüp başkanı Mustafa Yılmaz, faaliyetlerini Aydın halkıyla paylaşan basın çalışanlarının tümü adına Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiklerini vurguladı. Yılmaz, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Aydın’da sporun gelişmesi için bir yola koyulduklarının altını çizerken,  Malum pandemiden dolayı Aydın ve tüm Türkiye’de herkes her konuda mağdur olduğu gibi, bizler de spor kulüp olarak mağdur olduk, her şeye rağmen yine de güzel işler yapmamın peşindeyiz. “Bu anlamda sizlerin bizlere verdiği destekleri yok sayamayız, kulüp olarak Aydın’da faaliyet gösteren basın mensupları adına sizlere teşekkür ziyarettinde bulunduk.”dedi

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aydın 7 Eylül Gençlikspor Kulübü’nün çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirti. Ziyaretin sonunda7 Eylül Gençlikspor Kulüp başkanı Mustafa Yılmaz, ziyaretin anısına Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan’a Kalem  ve Kulübünün üçgen bayrağı hediye etti. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kızılay Kilis'te çocukları sevindirdi

Kilis Kızılay Şubesi; soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi ailelere ulaşıyor, çocukları güldürüyor ve onlara bir nebze olsun mutluluk vermeye çalışıyor. Kilis(İGFA)- Kilis Kızılay Şubesi İl Başkanı Adnan Erdoğan, pandemi döneminde de halkın yanında olmaya devam ettiklerini söylerken, “Özellikle bu dönemde ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret edip tek tek gıda kolisi, battaniye […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/