Doktorlar ve hastalar BulutKlinik altyapısında buluşacak

DAĞDER HABER
0 0

Kızılay Sağlık Grubu hastanelerinde ve tıp merkezlerinde görev yapan doktorlar ile hastaları BulutKlinik’in sağladığı altyapı ile bir araya getirecek.

Sağlık Bakanlığı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı gibi kurumlar nezdinde akreditasyonlarını tamamlamış olarak hizmet vermekte olan BulutKlinik,  özellikle pandemi sürecinde hastalara, bilgisayar, tablet ya da cep telefonları üzerinden doktorlarla online görüntülü görüşme yapabilme, tetkiklerini doktorlara yorumlatabilme imkanı sunarak önemli bir hizmete imza attı.

Kullandığı tıbbi donanım ve eğitimli personel ile hastaların kendini güvende hissedebileceği, hasta haklarına saygılı bir ortamda, bilgili, güler yüzlü, özveri ile çalışan kadrosuyla; kaliteden ödün vermeden, modern teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, hasta-çalışan memnuniyetini ön planda tutan, yasal mevzuatlar çerçevesinde sürekli iyileşen ve gelişen bir sağlık hizmeti sunmak hedefiyle çalışan Kızılay Sağlık Grubu, BulutKlinik ile yapmış olduğu işbirliği ile önemli bir teknolojik altyapıya sahip olarak kaliteli hizmet anlayışını online ve mobil sistemler ile entegre etmiş olacak.

Kızılay Sağlık Grubu ile BulutKlinik arasında yapılan işbirliği hakkında görüşlerini belirten BulutKlinik Kurucu Ortağı Yusuf Güleç, Kızılay Sağlık Grubu ile olan işbirliğimizi büyüterek birlikte kurumsal firmalara online diyetisyen ve psikolog hizmeti vermeyi hedeflediklerini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mardin’de yaşanan kuraklık çiftçileri endişelendiriyor

Güneydoğu Anadolu Projesi’nde yer alan Mardin yöresinde son 30 yılın en kurak kış mevsimi yaşanıyor. Şehmus Edis Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) kapsamında yer alan Mardin yöresinde son 30 yılın en kurak kış mevsimi yaşanıyor. Kasım, aralık ve ocak ayında yağışların olmaması nedeniyle bölgedeki çiftçiler kuraklık yüzünden zor günler geçirirken, tarlalardaki […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/