Aksaray Belediyesi, öğrencileri sınavlara hazırlıyor

DAĞDER HABER
0 0

Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen sınava hazırlık kurslarında 7. Sınıf ve 8. Sınıf öğrencileri için LGS, 11. 12. Sınıflar ve mezun gruplar için ise TYT ve AYT sınavlarına yönelik eğitimler verilecek.

Yeni eğitim öğretim döneminde gençlerin sınavlara en güzel şekilde hazırlanmaları için kurs başvurularının başladığını duyuran Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, ücretsiz kurstan yararlanmak isteyen öğrencilerin Kültür İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapmalarını istedi. Aksaray’da başarılı olmayı hayal eden gençlere destek amaçlı açtıkları kurslar sayesinde öğrencilerin eğitimde fırsat eşitliğini elde edeceğini söyleyen Başkan Dinçer, yüz yüze eğitimlerden yararlanacak öğrencilerin 29 Ocak 2021 tarihine kadar başvuru yapması gerektiğini duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bitlis Eren Üniversitesi'nden proje yağmuru

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, pandemi sürecinden en az etkilenen üniversitelerden biri olduğunu belirtirken, gerçekleştirdikleri ve yapacakları projeleri tanıttı. Özcan ÇİRİŞ- BİTLİS Uzaktan eğitimin alt yapısının pandemi öncesinde hazır olmasının avantajlarından faydalandıklarını ifade eden Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, bu zorlu […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/