Sivas, plan dahilinde aşılamaya başlayacak

DAĞDER HABER
0 0

Sivas Valiliği, COVID-19 ile ilgili aşıların şehre ulaştığını, sağlık çalışanları öncelikli olmak üzere plan dahilinde il genelinde aşılamanın yapılacağını duyurdu.

Sivas Valiliği, ‘Basınla biz bize’ adı altında 2020 yılı değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda COVID-19 ile ilgili aşı süreci ile ilgili soruyu cevaplandıran Sivas Valisi Salih Ayhan, stoklarda bulunan aşıların yapılma planı ile ilgili hazırlıkların devam ettiğini belirterek, sağlık çalışanlarından sonra emniyet ve jandarma mensupları, 65 yaş üstü vatandaşlar ve kronik rahatsızlıkları olan vatandaşların aşılanmasının yapılacağını söyledi. Koronavirüs geçiren vatandaşların aşı olmayacağını belirten Vali Ayhan, “Bu konuda vatandaşlar, aile hekimliklerinde mi muayene olacak, yoksa randevu mu alacak bu konuda bir planlama yapılıyor. Net bir süre şu an belli değil ancak aşılama yakında başlayacak” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bayburt Özel İdarespor Bülent Topuzoğlu ile yollarını ayırdı!

TFF Misli com 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Bayburt Özel İdarespor, teknik direktör Bülent Topuzoğlu’nun görevine son verdi. Ligde zor günler yaşayan Bayburt Özel İl İdarespor, en son Kırklarelispor’a deplasmanda 3-2 mağlup olmuştu. Maçın ardından teknik heyetle yolların ayrılmasına karar verildiği duyuruldu. Bayburt Özel İdarespor Başkanı Şemsettin Çalışkan konu ile ilgili […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/