Aksaray Valisi Aydoğdu’nun Ortaköy mesaisi

DAĞDER HABER
0 0

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Ortaköy’de eğitime yönelik açılışlar da gerçekleştirdi.

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, mesaisine Ortaköy ilçesinde başladı. Daire amirleri ve basın mensuplarının da eşlik ettiği ilçe ziyaretinde Ortaköy Kaymakamlığı bünyesindeki eğitime yönelik hizmet binalarının da açılışını gerçekleştiren Vali Aydoğdu, Ortaköy Kaymakamlığı’na da yaptığı ziyarette Kaymakam Rasim Belge’den ilçe ilgili brifing aldı. Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün açılışına da katılan Vali Aydoğdu, ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmetlerin yeni merkez sayesinde daha hızlı sunulacağını söyledi.  

Daha sonra ilçede yapımı devam eden Millet Bahçesi’ni de gezerek Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir’den bilgi alan Vali Aydoğdu, Ortaköy Süleyman Kılıç Ortaokulu bünyesindeki Resim, Müzik, Spor, Terapi Sınıfları ve Sanat Sokağı açılışında konuşma yaptı. Vali Aydoğdu, Ortaköy’ün  birlik, samimiyet ve başarının ruhunu taşıdığını ifade ederek, “Süt ve peynir üretiminde marka haline geldi. Amacımız, daha  ileriye giderek  marka şehir olduğumuzu herkes anlatacağız. Çünkü insanları doğduğu yerde doyuyor. Çağı anlayıp okuyorlar, anlıyorlar. Bizlerde gençlere bu konuda her türlü desteği vermeliyiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sivas'ta vaka sayıları geriliyor

Vali Salih Ayhan, eylülm ve kasım aylarında iki kez pik yaşadıkları Koronavirüs vakalarının yüzde 70 oranında düştüğünü dile getirdi. Vali Salih Ayhan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Sivas’ta görev yapan gazete meslek örgütleri, ulusal ve yerel basın temsilcileri ile “Basınla Biz Bize” programı kapsamında bir araya geldi. Valiliğin konferans […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/