Lüleburgaz, Sevgi Mağazası ile giydirecek

DAĞDER HABER
0 0

Kırklareli’de Lüleburgaz Belediyesi’nce faaliyete geçirilecek olan Sevgi Mağazası, haftanın 5 günü mesati saatleri içinde açık olacak ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar üç ayda bir kıyafet ve ayakkabı alabilecek.

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlar için “İyilik Elden Ele” sloganıyla faaliyet gösteren Sevgi Mağazası açılışa hazırlanıyor. Lüleburgaz Belediyesi’nin Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde (LYKA) açılacak olan ikinci el kıyafet ve ayakkabı mağazası “Sevgi Mağazası’ndan” ihtiyaç sahibi vatandaşlar, muhtarlıklardan alacakları gerekli belgeleri yanlarında bulundurmak kaydıyla ücretsiz bir şekilde faydalanacak.  Haftanın 5 günü mesai saatleri içerisinde açık olacak mağazadan faydalanabilecek ihtiyaç sahibi vatandaşlar, 3 ayda bir kıyafet ve ayakkabı alabilecek. 

Lüleburgaz halkının desteğiyle faaliyetini sürdürecek olan Sevgi Mağazası’na eşya yardımında bulunmak isteyen vatandaşlar, eşyalarını Sevgi Mağazası’na bizzat teslim edebilecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İYİ Parti: "Tarihin önüne beton örülemez!"

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve bu özelliği ile Bursa’yı evrensel bir değer haline getiren tarihi eserlerden biri olan, 600 yıllık Daye Hatun Camii önüne adeta beton duvar örülmesine, İYİ Parti’den sert tepki geldi. İYİ Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Grup Başkanı Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, İl Başkanı Selçuk […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/