Kayseri Melikgazi’de yeni bağlantı yolu çalışmaları

DAĞDER HABER
0 0

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde Abdülhamid Han Bulvarı’nı Ahmet Gazi Ayhan Bulvarı’na bağlayacak olan 1 kilometre uzunluğundaki bağlantı yolunun altyapı çalışmaları başladı.

Kayseri Melikgazi Belediyesi, Esentepe Mahallesi’nde gidiş-geliş şeklinde yaya yolları ve bisiklet yolu ile nitelikli bir yolu kazandıracaklarını açıkladı. Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2020 yılında 170 kilometre asfalt serimi ile bir rekora imzamızı attıklarını kaydetti. İlçede seri ve güvenli ulaşım için yol çalışmaları sürdürdüklerini belirten Başkan Palancıoğlu, “Bu kapsamda Esentepe Mahallesi’nde iki önemli bulvar arasında bağlantı sağlayacak yeni yolumuzun alt yapı çalışmalarına başladık. Altyapı kurumlarının çalışması da yapıldıktan sonra yolumuzda üstyapı çalışması olacak.  Burada seri ulaşım ve konforu sağlamak için güzel bir yol çalışması yaptık. Vatandaşlarımız konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlayacaklar. İhtiyaçları hızlı ve planlı bir çalışmayla gideriyoruz. Burada 1 kilometre uzunluğu, genişliği ise 25 metre olan yeni bir yol çalışması gerçekleştiriyoruz. Şehir içi alternatif yollara büyük önem veriyoruz. Çift gidiş-geliş olan bu yol ile bu bölgede trafik rahatlayacak ve seri hale gelecektir. Mahallelerimize, vatandaşlarımızın huzurla, güvenle kullandığı modern, kaliteli ve Avrupa standartlarında yollar kazandırdık. Planlamalarımız ve vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İstanbullar geçinecek kadar kazanamıyor!

İstanbul Planlama Ajansı(İPA) İstanbul İstatistik Ofisi, İstanbul halkının ev içi gündeminden duygu durum seviyelerine, ekonomik tercihlerinden iş memnuniyetlerine kadar birçok başlıkta İstanbul’un nabzını tutan, “İstanbul Barometresi Aralık 2020 Raporu” nu yayınladı. İstanbul Planlama Ajansı (İPA) İstanbul İstatistik Ofisi, İstanbul halkının ev içi gündeminden duygu durum seviyelerine, ekonomik tercihlerinden iş memnuniyetlerine […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/