Aleyna Tilki’den set arası kelepçeli poz

DAĞDER HABER
0 0

Dijital platformda yayınlanan dizisinde ikinci bölüm için çekimleri devam eden Aleyna Tilki, set arasında kelepçeli pozlarını sosyal paylaşım sayfalarından paylaştı.

Dijital platformda yayınlanan dizisinde ikinci bölüm için çekimleri devam eden Aleyna Tilki, set arasında kelepçeli pozlarını sosyal paylaşım sayfalarından paylaştı. Sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi bulunan 16 yaşında şöhretliğe ulaşan şarkıcı Aleyna Tilki, bu kez dizi setinden paylaşım yaptı. Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan kelepçeli pozlarına fanlarından da dikkat çekici yorumlar geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TÜDAV: "Kimse yunusları avlayamaz!"

Türk Deniz Araştırmaları Vakfı, Karadeniz’de saygın bir üniversitenin bir öğretim üyesinin, uzmanlık alanı olmamasına rağmen, balık popülasyonlarını azalttığı iddiasıyla yunuslarla ilgili talihsiz açıklamasına tepki gösterdi. Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV), hamsi balığının azalmasının sebebi olarak yunusların hedef gösterilmesinin kabul edilemez olduğunu söyledi. “Karadeniz için asıl tehdit aşırı avcılık, kirlilik ve […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/