TÜMKİAD Kahramanmaraş’tan Başkan Gürbüz’e ziyaret

DAĞDER HABER
0 0

Tüm Kalkınma İşadamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık ve yönetimi, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ü ziyaret etti.

(TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık ve beraberindeki heyet, ilçede dernek adına yapacakları faaliyetler hakkında Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’e bilgiler verdiler.

STK’ların illerin veya ilçelerin gelişimleri açısından önemli bir yer tuttuğunu açıklayan Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Kahramanmaraş’ın en büyük ilçesi olduklarını ve yapısal anlamda her türlü dernekleşme ve STK faaliyetine fırsat tanınarak, yapılacak her türlü çalışmaya destek olacaklarını söyledi.

Tüm Kalkınma İşadamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık cda işbirliği adına adımlar atacaklarını belirtti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Lüleburgaz'da kütüphane ilgisi

Kırkaleli’de Lüleburgaz Belediyesi’nin 2019 yılı başlarında faaliyete açtığı ve iki yıl gibi kısa süre içerisinde bağışlarla birlikte 29 ana dalda 5 bine yakın kitaba ev sahipliği yapan LYKA Kütüphane, salgın günlerinde de kitap kurtlarının yanında oluyor. Salgın sürecinde kitapseverler dilediği kitabı ödünç alabiliyor. Lüleburgaz Belediyesi’nin Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi (LYKA) […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/