Kocaeli’de amatöre malzeme desteği

DAĞDER HABER
0 0

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, il genelinde 12 ilçesinde faaliyette olan amatör spor kulüplerine malzeme desteği verdi.

Spora ve sporculara verdiği desteği sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, il genelinde amatör spor kulüpleri ve sporcuların antrenmanlarda ve müsabakalarda kullandıkları malzemelerle destekledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü Amatör Spor Birimi tarafından gerçekleştirilen malzeme desteği; futbol, voleybol, basketbol, bocce, hentbol, karate, judo, tekvando, kickboks, muaythai, wushu,kort tenisi, satranç, masa tenisi, badminton, jimnastik, atletizm, okçuluk, futsal, güreş ve su sporları olmak üzere amatördeki tüm branşlara yapıldı.

Pallino topundan rakete, kick boks eldiveninden yağmurluğa kadar farklı malzeme çeşidini içeren destek kapsamında hazırlanan malzemeleri kulüp başkanlarına ve yetkililerine teslim edildi. Malzeme desteğinin önümüzdeki yılda devam edeceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

CHP'li eski Vekil Akman, son yolculuğuna uğurlandı

CHP’nin geçmiş dönem Kocaeli Milletvekili ve Kocaeli İl Başkanı Kenan Akman, son yolculuğuna uğurlandı. CHP’nin geçmiş dönem Kocaeli Milletvekili ve Kocaeli İl Başkanı Kenan Akman, son yolculuğuna uğurlandı. Sakarya Akyazı İlçesi Kuzuluk Merkez Cami’nde kılınan cenaze namazına TBMM Başkan Vekili CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Grup Başkan Vekili Sakarya […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/