Kayseri Milletvekili İsmail Karayel’de Yahyalı Belediyesi’ne ziyaret

DAĞDER HABER
0 0

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Karayel, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ ü makamında ziyaret etti.

Temaslarına AK Parti Yahyalı İlçe Başkanlığı’ndan başlayan milletvekili İsmail Karayel ardından esnaf turuna çıktı. Son olarak Yahyalı Belediyesi’ni ziyaret eden Vekil Karayel, burada belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Yeni yılda gerçekleşecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını belirten AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Karayel, “2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da bakanlıklar düzeyinde takip edilecek işleri hep birlikte takip edeceğiz. Güzel olan Yahyalımızın daha da güzel olması için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ de ilçe başkanı, teşkilatlar ve meclis üyeleriyle birlikte hareket etmenin ve vatandaşlarla barışık olmanın bereket getirdiğini söylerken,  “Ankara’da ne zaman çözülmesi gereken işlerimiz olsa müracaat kapımız vekillerimiz” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kahramanmaraş'ta Kipaş Holding'den gençlere kariyer fırsatı

Kahramanmaraş’ta Kipaş Holding günümüzde değişime ve gelişime ayak uydurabilen, farkındalığı yüksek, kendini ve bulunduğu ekibi sürekli geliştiren ve destekleyen yeni mezun gençlere yönelik “ Yetenek Havuzu” programını devam ettiriyor. Kipaş Holding günümüzde değişime ve gelişime ayak uydurabilen, farkındalığı yüksek, kendini ve bulunduğu ekibi sürekli geliştiren ve destekleyen yeni mezun gençlere […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/