Kahramanmaraş milletvekili Kılıç’tan ‘Kamu Külliyesi’ övgüsü

DAĞDER HABER
0 0

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Kamu Külliyesi’nde kamu hizmetlerinin vatandaşa büyük kolaylık sağladığını dile getirerek, “Vatandaşımız kamu hizmetini daha modern ve kaliteli binalardan almaktadır” dedi.

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde bir dizi ziyarette bulunan AK Parti milletvekili İmran Kılıç, Dulkadiroğlu Kamu Külliyesi’ni gezdi. İlçe Kaymakamlığını ve belediyeyi de ziyaret eden Kılıç, kamu hizmetlerinin külliye içerisinde daha verimli hale geldiğini aktardı.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın ilçenin kalkınması, gelişmesi ve modernize olması adına hayali olan kamu külliyesi projesinin hizmet vermeye başladığını kaydeden İmran Kılıç, “Vatandaşımızın kamu hizmetlerine daha kolay, daha modern ve eksiksiz ulaşmasını sağlayan bu proje bizleri son derece memnun etmektedir” dedi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Okay, Kamu Külliyesi’nin ilçeye ve Kahramanmaraş’a çok büyük değer kattığının altını çizdi.

Ziyarete AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, AK Parti Belediye Meclis üyeleri ve partililer de katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursa Tabip Odası: "Dr. Gökalp, serbest bırakılmalıdır"

Bursa Tabip Odası üyeleri yaptıkları açıklamayla Türk Tabipleri Birliği Yüksek Onur Kurulu Üyesi Dr. Şeyhmus Gökalp’in serbest bırakılmasını talep etti. Evine yapılan baskınla geçtiğimiz kasım ayında gözaltına alınan TTB Yüksek Onur Kurulu Üyesi Şeyhmus Gökalp hakkında Bursa’daki meslektaşları açıklama yaptı. Son 20 yıldaki BTO başkanlarının da katıldığı açıklamada, gözaltına alınan […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/