Bursa’da yüklenen damacanalar, yola savruldu

DAĞDER HABER
0 0

Bursa’dan yüklenen 19 ve 5 litrelik su damacanaları, Bilecik’te henüz belli olmayan bir sebepten dolayı seyir halindeki tırın dorsesinden yola savruldu.

Edinilen bilgiye göre, Mehmet Çimen, idaresindeki 26 BN 740 plakalı tıra Bursa’nın Orhangazi ilçesinden yüklenen 19 ve 5 litrelik damacana sularını Eskişehir’e götürmek için yola çıktı.

Araç, Osmaneli İlçesi Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesi kavşağına geldiğinde henüz belli olmayan bir sebepten dolayı dorsedeki su damacanaları yola savruldu. Durumu fark eden sürücü Çimen, aracını yol kenarına çekerek kendi imkânlarıyla arkadan gelen araçların zarar görmemesi için gerekli tedbirleri aldıktan sonra polisi arayarak yardım istedi.

Olay yerine gelen polisler gerekli tedbirleri alarak yolu tek trafiğe açtılar. Yola savrulan ve sağlam olan su damacanaları başka bir tıra yüklenmesiyle yol tekrardan trafiğe açıldı.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

80 SAATLİK KISITLAMA BAŞLADI

80 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması saat 21.00 itibarıyla başladı. Yeni tip koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde 4 Ocak Pazartesi saat 05.00’te sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması saat 21.00 itibarıyla başladı. Okunma: 361

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/