Bursa Uludağ’da sessizlik hakim

DAĞDER HABER
0 0

Her yılbaşında renkli görüntülere sahne olan Uludağ bu yıl salgından ve hava şartlarından dolayı karsız ve sessiz yeni yıla ‘merhaba’ diyecek.

Kış turizminin gözde mekanlarından Uludağ, uzun yıllardan sonra yılbaşına karsız girecek. Korona virüs salgını kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda otel, kafe, restoranlarda eğlence düzenlenmeyecek. Otellerde geçen yıl yüzde 100’e ulaşan doluluk oranları bu sene yüzde 15-20’lerde seyrediyor.

Fiyatlarda geçen yıla göre çok fazla değişiklik olmamasına rağmen, yapılan 4 gün kal 3 gün öde gibi kampanyalar da otelleri doldurmaya yetmedi.

Her yıl yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği, kayak pistlerinin dolup taştığı görüntüler yerine Uludağ’da sessizlik hakimdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

BURULAŞ duyurdu: Pazar günü Acemler - Kestel seferi iptal

BURULUAŞ, 3 Ocak Pazar günü yapılacak bakım yenileme çalışması sebebiyle Acemler – Kestel arası metro seferlerinin olmayacağını duyurdu. BURULUAŞ’tan yapılan açıklama: 3 Ocak 2021 Pazar günü 17.30’dan sonra yapılacak olan bakım yenileme çalışması sebebiyle Acemler – Kestel arası Bursa Ray seferleri çalışmayacak olup Acemler – Kestel İstasyonları arasında OTOBÜS SEFERLERİ […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/