Yeni yıl öncesi Bursa dahil 6 büyükşehirde özel güvenlik personeli denetlenecek

DAĞDER HABER
0 0

Yeni yıl öncesinde Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul ve İzmir’de özel güvenlik personeline yönelik denetim yapılacak.

Emniyet Genel Müdürlüğünden (EGM) yapılan açıklamaya göre, 31 Aralık perşembe 21.00’de başlayacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde alışveriş merkezleri, otogar, gar, yüksek hızlı tren garları ve vapur iskeleleri denetlenecek.

Bu alanlarda, mevcut özel güvenlik uygulamaları ile alınan koruma ve güvenlik tedbirlerinin yeterliliği, görev yapan özel güvenlik görevlilerince sunulan hizmet kalitesinin artırılması ve özel güvenlik görevlilerinin yetki, görev ve sorumlulukları, alınan ve alınması gereken tedbirlerde farkındalık yaratılması amacıyla, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul ve İzmir’de Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında görevli polis başmüfettişlerince inceleme ve denetim gerçekleştirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İnegöllü yorgan ustasından mesleğini yaşatma çabaları

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yaşayan 55 yıllık yorgan ustası Erkan Genç, kaybolmaya yüz tutan mesleğini yaşatmak için çabalıyor. Genç, yaptığı açıklamada, ince işçilik isteyen yorgancılığın Bursa ve çevresindeki son ustalarından olduğunu söyledi.Mesleği merhum babası Süleyman Genç’ten devraldığını belirten Genç, şöyle konuştu: “Babam ömür boyu yorgancılık yaptı. Biz 5 erkek kardeş, hepimiz […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/