Bursa İl Emniyet Müdürü ile vatandaşın diyaloğu gülümsetti

DAĞDER HABER
0 0

Bursa İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan’ın sokağa çıkma kısıtlamasında denetim yaptığı sokakların birinde balkondan kendilerini izleyen kişiyle kurduğu diyalog tebessüm ettirdi. Bu diyaloglar sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Bir ihtiyaçları olup, olmadığını soran Aslan’a vatandaşın cevabı ise ‘Canınızın sağlığı’ oldu. Uygulama noktalarında görev alan polis memurlarına moral veren Aslan’ın balkondaki bir kişiyle, samimi selamlaşması cep telefonu kameralarına yansıdı.

İlk olarak kendini tanıtan Aslan, balkonda bulunanlara bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. ‘Çok sağ olun. Allah sizden razı olsun’ cevabını alan Aslan, “Sokakları geziyordum. Bir sıkıntı ya da problem varsa söyleyin. Kısıtlamada telaşa kapılacağımız bir şey yok. Fırınlarımız, marketlerimiz gün içerisinde açık” dedi.

Bursa İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan’ın vatandaşla kurduğu diyalog, sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

KOOPERATİFÇİLİK EĞİTİMİ BAŞLADI

Uludağ Üniversitesi’nin koordinatörlüğünde Bursa Büyükşehir Belediyesi, Keles Belediyesi ve Dağder ortaklığında yürütülen ve BEBKA tarafından desteklenen “‘Bursa’nın dağ köylerinde doğa sporları ve turizm odaklı kırsal kalkınma uygulamaları” başlıklı projenin eğitim uygulamaları devam ediyor. Kooperatifçilik eğitimi başladı. 26-27 Aralık 2020 tarihlerinde 16.00 – 18.00 saatleri arasında kooperatifçilik eğitimimiz gerçekleşecektir. Eğitime katılmak […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/