Bursa’da otoyolda köprü düzenlemesi… İşte alternatif güzergahlar

DAĞDER HABER
0 0

Mudanya Kavşağı İzmir istikametinde Otoyol A.Ş. tarafından yapılacak köprü tamirat çalışması sebebiyle otobüs, tır ve kamyon sürücüleri haricinde kalan ve şehir merkezine gidecek araç sürücülerinin alternatif güzergahları kullanmaları istendi.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Mudanya Kavşağı İzmir istikametinde Otoyol A.Ş. tarafından yapılacak köprü tamirat çalışması sebebiyle yol aktarmasının olduğu noktada trafik yoğunluğunun oluşmaması, güvenli trafik akışının sağlanabilmesi için; Mudanya Kavşağı, İzmir istikametinde 20.12.2020 tarihi ile 04.01.2021 tarihleri arasında, otoyol köprü çalışması vardır. Çalışma sebebiyle İzmir istikameti 1 kilometrelik alanda trafik akımına kapalı bulunmaktadır. Belirtilen tarihler arasında otobüs, tır ve kamyon sürücüleri haricinde kalan ve Bursa şehir merkezine gidecek araç sürücülerinin, acil müdahale araçlarının vakalara daha hızlı müdahale edebilmeleri için trafik yoğunluğu oluşturmamak adına sabah 07.00-10.00 ile akşam 17.00-20.00 saatleri arasında alternatif güzergah olarak İstanbul- Ankara istikametinden Bursa’ya gelecek sürücülerin otoyol İstanbul Bağlantı Yollarını takiben Yalova Yolunu, İzmir istikametinden gelecek araç sürücülerinin ise Otoyol Hal Kavşağını takiben İzmir Yolunu tercih etmeleri uygun olacağı değerlendirilmektedir.”

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sarıkamış Harekatı Anma Günü

22 ARALIK 1914… Sarıkamış’ta bu vatan için gözünü kırpmadan şehadete yürüyen şanlı askerlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.. İçim dışım çığ tutar. Sarıkamış yalandır … Sarıkamış ayazdır destandır Sarıkamış…. Sarıkamış Evlattır tam doksan bin. Tam doksan bin Anadır Sarıkamış… Yaradır Sarıkamış. Borandır Sarıkamış. Destandır Sarıkamış. Okunma: 306

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/