Okullarda uzaktan eğitim uzatıldı

DAĞDER HABER
0 0

Milli Eğitim Bakanlığı daha önce 4 Ocak’a kadar süreceğini açıkladığı uzaktan eğitime 22 Ocak 2021’e kadar devam edileceğini duyurdu. 

Sömestr tatili ise üç haftaya uzatıldı. 2020 – 2021 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi 15 Şubat 2021 Pazartesi günü başlayacak.

22 Ocak 2021 tarihinden itibaren karne dağıtımları eğitim kurumu yönetimlerince, farklı gün ve zaman dilimlerine yayılarak yoğunluk oluşturmayacak şekilde planlanacak.

İLKOKULLARDA SINAV YAPILMAYACAK

İlkokullarda sınav yapılmayacak, karne notları, ders etkinliklerine katılım puanı ile belirlenecek. Ortaokul ve liselerde birinci döneme ait bir yazılı/uygulama puanları ve performans notları üzerinden ölçme değerlendirme yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursa'da hindilerin renkleri ve güzellikleri hayran bıraktı

Bursa’da kanatlı süs hayvanları yetiştiricisinin beslediği hindiler renkleri ve güzellikleriyle hayran bırakıyor ve yıl başında kesilmekten güzellikleri kurtarıyor. Dünyanın farklı ülkelerinden rengarenk hindiler getiren Ömer Faruk Erdönmez, bunları üretip satıyor. Güzelliğiyle ön palana çıkan hindileri insanlar yıl başında kesmek için değil, güzelliğini seyretmek için alıyor. Erdönmez’in Amerika’dan getirdiği yumurtalarla ürettiği […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/