Şanlı zaferin fotoğrafları Bursa’da sergileniyor

DAĞDER HABER
0 0

Bursa Osmangazi Belediyesi’nin kardeş ülke Azerbaycan’ın şanlı Karabağ zaferi anısına hazırladığı ‘Karabağ Azerbaycan’dır Zaferin Ardından’ fotoğraf sergisi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda açıldı.

Azerbaycan’ın, Ermenistan işgali altında olan topraklarını kurtarmak için Eylül ayı sonunda başlattığı operasyon zaferle sonuçlandı. Kardeş ülke Azerbaycan’ın şanlı zaferi ile 28 yıldır Ermenistan işgali altında olan Karabağ toprakları özgürlüğüne kavuştu.

Sergide, Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki savaş sırasında Karabağ’da yaşanan çatışmalar ile zaferin ardından Azerbaycan’da yapılan zafer kutlamalarına ilişkin fotoğraflar yer alıyor. Anadolu Ajansı fotomuhabirleri tarafından çekilen fotoğraflardan oluşan sergi 22 Aralık tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İçişleri'nden salgına dair ek genelge

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Covid-19 Salgını” konulu ek genelge gönderdi. -Genelgeye göre, 31 Aralık 2020-4 Ocak 2021 tarihlerinde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasında, hafta sonu kısıtlamalarındaki usul ve esaslar geçerli olacak. Yeni yıla yönelik sokağa çıkma kısıtlamasıBuna göre, hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında, 1 Ocak’ın resmi tatil olması […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/