Meteoroloji’den yarın için Bursa’ya uyarı

DAĞDER HABER
0 0

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre; yarın sabah saatlerinde başlaması beklenen kuvvetli yağışın akşam saatlerine kadar Bursa genelinde sürmesi bekleniyor. Kuvvetli yağışın olumsuzluklara neden olabileceği belirtilirken Meteoroloji uyarı için sarı kodu kullandı.

Meteorolojiden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Marmara’nın güney ve doğusunda beklenen sağanak yağışların, İstanbul’un Anadolu Yakası, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Bilecik, Yalova çevreleri kuvvetli (21-50 Kg/m2) olması beklendiğinden, sel, su baskını, ulaşımda aksamalar, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.”

Bursa‘da sıcaklık yarın en yüksek 12 derece olacak. 

ULUDAĞ’DA YARIN KAR VAR!

Öte yandan yarın ve çarşamba günü Uludağ’da kar yağışı etkisini gösterecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Nilüfer'den yeni bir çevrim içi eğitim

Pandemi döneminde, düzenlediği eğitimleri çevrim içi ortama taşıyan Nilüfer Belediyesi, şimdi de “Excel” programı eğitimlerini başlatıyor. Şu ana kadar 205 kişinin başvurduğu eğitim, 18 Aralık Cuma günü 13.30-16.00 saatleri arasında düzenlenecek. Son başvuru tarihi 15 Aralık 2020 günü olarak belirlenen “Proje Proje Excel” adlı derslere katılmak isteyenlerin “https://forms.gle/2fHx1gq4YKBhxFnY8“ adresindeki formu […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/