Bursa’da Saatçi Muhammed’den ırkçılığa tepki

DAĞDER HABER
0 0

Başakşehir Futbol Kulübü ve Fransız takımı Paris Saint Germain arasında oynanan Şampiyonlar Ligi maçında yaşanan skandala Bursa’nın İznik ilçesinde saat satarak geçimini sağlayan Senegal’li Muhammed de tepki gösterdi.

Muhammed Keita, pazaryerinde 10 yıldır saat satarak geçimini sağlıyor. Dün yapılan ırkçılığa tepki gösteren Keita, “Ben dün yapılan ırkçılığa çok üzüldüm. Ben 10 yıldır İznik’teyim. Burada insanlar ailesi gibi bakıyor. bana ırkçılık hiç yok. Türkiye’den Allah razı olsun. Orhangazi, Yenişehir, İznik her yere gidiyorum. İnsanlar beni çok seviyor. Ben buraya Senegal’den geldim. 2 çocuğum ve eşim Senegal’de onlara bakıyorum. Türk insanını çok seviyorum. Irkçılığa hayır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Acı haber! Polis memuru şehit oldu...

Ankara’da 11 gün önce görev başında geçirdiği trafik kazası sonucu yaralanan polis memuru Metin Gülmez, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu. Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ankara Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli polis memuru Metin Gülmez, 28 Kasım’da, uygulama noktasında meydana gelen kaza sonucu ağır yaralandı. Ankara […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/