Osmangazi’den asfalt çalışması

DAĞDER HABER
0 0

Osmangazi Belediyesi, ilçedeki sokak ile caddelerin sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İlçede bozuk yol bırakmamak adına birçok cadde ve sokakta yenileme, bakım ve onarım çalışmaları yürüten belediye ekipleri, son olarak Ovaakça Çeşmebaşı Mahallesi’nde yer alan 1. Karasu Caddesi’ni asfaltlama çalışması gerçekleştirdi. 355 metre uzunluğunda olan caddenin asfaltlanması için toplam 810 ton asfalt kullanıldı.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ulaşım konusuna büyük önem verdiklerini belirterek, “İlçe genelinde eskimiş ve bozuk yol bırakmamak için ekiplerimiz yoğun bir çalışma yürütüyor. Vatandaşlarımızın daha güzel şartlarda yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak adına çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdüreceğiz. İlçemizdeki mevcut ve yeni yapılan yolların asfaltlanmasını gerçekleştirerek ulaşımı daha kaliteli hale getireceğiz” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

MEB'den uzaktan eğitim detayları

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, uzaktan eğitimin detaylarını açıkladı. Bakan Selçuk, ”20 Kasım Cuma gününden 4 Ocak Pazartesi gününe kadar resmi, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetlerine uzaktan eğitim yoluyla devam edeceğiz” açıklamasını yaptı. Bakanlığa bağlı tüm okul öncesi kurumlar, kreşler, ilkokul, ortaokul ve liseler, özel eğitim okulları ve […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/