Bursa’da yola dökülen yağ, sürücülere zor anlar yaşattı

DAĞDER HABER
0 0

Bursa’da bir minibüsten yola dökülen motor yağı, sürücülere zor anlar yaşattı.

Bursa’da bir minibüsten yola dökülen motor yağı, sürücülere zor anlar yaşattı. Kayganlaşan yol, trafik polislerince kapatılınca yaklaşık 3 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. Osmangazi ilçesi Zafer Mahallesi Zafer Bulvarı’nda seyir halinde olan bir minibüsten yola motor yağı döküldü. Yaklaşık 200 metrelik yola dökülen yağ, yağmurun da etkisiyle yola yayıldı. Yağ dökülen yolda ilerlemeye çalışan diğer araç sürücüleri zor anlar yaşadı.

İhbar üzerine gelen trafik polisleri, yolu trafiğe kapattı. Yolda yaklaşık 3 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. Yol belediye ekiplerinin bir saatlik temizleme çalışmasının ardından trafiğe açıldı.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursa Şehir Hastanesi metro hattında ilk kazma vuruluyor

Bursa’da Şehir Hastanesi raylı sistem inşaatına ilk kazma yakın zamanda vurulacak. Bursa’da yapımı Ulaştırma Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek 1.6 milyarlık Şehir Hastanesi raylı sistem inşaatına ilk kazma yakın zamanda vurulacak. Dev yatırım ile ilgili bilgi veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, aç kapa yöntemiyle yapılacak ve 2023 sonunda tamamlanması planlanan […]

Dagder.org.tr'yi ziyaret ettiniz mi?

http://dagder.org.tr/